Retro Player
Winamp
Kövess minket Facebook-on is!

Programajánló

2018-12-05 | Karácsonyra elkészülhet!

A Váci Mihály Kulturális Központ Jósavárosi Művelődési Háza és az Egymásért-Családok Egyesülete szervezésében programokkal készülnek a közelgő ünnepek kapcsán. 2018. december 5-én, 12-én és 19-én 17:00 órától Karácsonyra elkészülhet! címmel ajándékok készítéséhez kaphatnak segítséget az érdeklődők: ötletek, mintadarabok és varrógép várja az érdeklődőket, akik a magukkal hozott anyagok felhasználásával készíthetnek különféle meglepetéseket.

2018-12-05 | Jósavárosi Ünnepváró

A Váci Mihály Kulturális Központ Jósavárosi Művelődési Háza és az Egymásért-Családok Egyesülete szervezésében programokat szerveznek a közelgő ünnep kapcsán. Adventi készülődés – kézműves foglalkozások kicsiknek és nagyoknak 2018. december 10-én 10:00 órától.

2018-12-07 | Mikulás party Nagyival

Mikulás party Nagyival – Családi délután kézműveskedéssel, közös dalok éneklésével, játékkal, csomagokkal és Télapóval a Gyerekekért, a Fiatalokért és a Családokért Egyesülettel közös szervezésben, a Jósavárosi Művelődési Házban. Időpont: 2018. december 7. 16:00

2018-12-07 | Fúvoszenekari koncert a Vikárban

Adventi hangversenyre várják a zenebarátokat december 7-én, pénteken 17 órakor a Vikár Sándor Zeneiskolában.

2018-12-08 | Megyei Textilművészeti kurzus indult

Megyei Textilművészeti Kurzus indul november és december hónapban - szombatonként 10–16 óráig- a Népművészeti Alkotóházban (Nyíregyháza, Széchenyi u. 20.). A megyei rendezvénysorozat ingyenes minden korosztály számára. A rendezvénysorozat mindegyikén előadások, szakmai bemutatók szerepelnek, és a mesterségek elsajátítására lesz lehetőség. Délben minden alkotót ebéddel várnak, így nem kell megszakítaniuk a foglalkozásokat. Kérjük a következő számon szíveskedjen jelentkezni: 06-70/256-6988

2018-12-08 | Buhály József festőművész életművéről szóló könyv bemutatója

Buhály József festőművész életművéről szóló könyv bemutatójára várják az érdeklődőket december 8-án, szombaton 19 óra a Nyíregyházi Városi Galériában.

2018-12-09 | Sí és télisport börze

Sí és télisport börze - Használt és új sportfelszerelések, ruhák eladása és cseréje várja az érdeklődőket a Váci Mihály Kulturális Központban, december 9-én 9-13 óráig. Asztalfoglalás és regisztráció december 6-ig. A belépés díjtalan!

2018-12-09 | Varázslatos lesz az idei Advent Nyíregyházán

Hétfő kivételével mindennap várják majd műsorok a városlakókat. Hétköznapokon a színház, a helyi iskolák, intézmények, zenekarok színesítik majd az adventi készülődést. Fellép a CarPEDIGnem, a Mentha Project és a Melounge Duó, de műsorral készülnek a Nyíregyházi Szociális Gondozási Központ ellátottjai, de a vikárosok is. A hagyományokhoz híven hétvégente neves sztárok koncertjeit hallgathatják majd. December 9-én fellép Gergely Róbert, december 16-án Kökény Attila, a negyedik vasárnapot december 23-án pedig Szulák Andrea zárja. Az idei év egyik nagy meglepetése, hogy Nyíregyházára érkezik a Star Flyer elnevezésű körhinta, aminek köszönhetően egy különleges élmény során élvezhetik majd a város panorámáját! Egyszerre húszan repülhetnek harminc méter magasba, hogy a ringlispílezés örömét a látképben való gyönyörködéssel tegyék teljessé. Az ünnepi fények várhatóan 2019. január 6-ig, vízkeresztig díszítik majd a belvárost.

2018-12-09 | Decemberi programok a Vasutas Művelődési házban

Adventi kiállítással, interaktív mesejátékkal és adománygyűjtő akcióval várja a családokat a VOKE Vasutas Művelődési Ház, decemberben. Programok: 2018. december 3. (hétfő) 11.00 óra – Adventi virágkoszorúk origamiból című kiállítás Ács Mónika alkotásaiból, mely 2018. december 20-ig ingyenesen látogatható az intézmény nyitvatartási idejében. 2018. december 9. (vasárnap) 10.00 óra – Levél Télapónak című interaktív mesejáték Nagy Szabina mesemondó előadásában. Kedves mese Bodri kutyáról és barátairól, akiket a szeretet hív életre...A program ingyenesen látogatható. 2018. december 10. – ig, „Tegyük a mosolyt valódivá!" adománygyűjtő akció a Tiszadobi Gyermekotthon lakói részére. Szívesen fogadnak jó állapotban lévő játékot, ruhát, sportszereket, édességet – amivel mosolyt varázsolhatnak a gyermekek arcára. Információ: VOKE Vasutas Művelődési Ház és Könyvtár, Nyíregyháza, Toldi u. 23. Tel.:42/504 490.

2018-12-09 | Szeretet vendéglátás

Az adventi vasárnapokon önkormányzati forrásból több helyszínen valósul meg ételosztás Nyíregyházán. Helyszínenként 250 adag étellel várják a rászorulókat. Helyszínek és időpontok: December 9-én a Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezete Nyíregyháza, Érkert Rendőrös előtti területen 11.00 órától, valamint a Stadion utcán a Micimackó Bölcsőde előtti parkolóban 12.30-tól töltött káposztával várja a rászorulókat. December 16-án a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Gasztronómiai Egyesület Nyíregyháza, Körte u. 41/a (NYCSGYK) udvarán 11.00 órától és Kistelekiszőlő Koszorú u. 10. (volt iskola épület előtt) 12.30-tól oszt székely káposztát. December 23-án a Jövőkép Egyesület Örökösföldön az Otthon Étterem előtt 11.00 órától, Butyka telepen az Óvoda udvarán 12.30-tól kínál a rászorulóknak bácskai húsos galuskát.

« előző oldal | 1 | 2 | 3 | következő oldal »