Retro Player
Winamp
Kövess minket Facebook-on is!

Programajánló

2019-01-23 | Megyei vadászbál

Január 26-án, szombaton első alkalommal rendezik meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Jótékonysági Vadászbált a Verba tanyán. 18 órától várják a vendégeket, a vacsorán vadételeket szolgálnak fel, lesz tombola és Somogyi András humorista is fellép. A zenét a nyíregyházi FIX zenekar szolgáltatja.

2019-01-23 | 80 nap alatt a Föld körül

80 nap alatt a Föld körül: Nők nyolcezer méter fölött címmel Ugyan Anita, az Everest első magyar női meghódítójának előadása lesz hallható 2019. január 23-án 17:00 órától. Helyszín: Városmajori Művelődési Ház (Nyíregyháza, Városmajor utca 3.)

2019-01-23 | White Party

White partyra várják a korcsolyázás szerelmeseit a Városi Jégpályára január 25-én, 19 órától. Lesz hó-show és tombolasorolás is. A zenéről Dave Portel gondoskodik. Belépés csak fehérben!

2019-01-23 | Jégkorszak

A Magyar Természettudományi Múzeum vándorkiállítása a "Jégkorszak" január 22-től március 31-ig Nyíregyházán, a Jósa András Múzeumban fogadja a látogatókat.

2019-01-23 | Rangos teremtorna Nyíregyházán

Január 25-27 között rendezik meg a T-Forg Trans Kupa kispályás teremlabdarúgó tornát a Continental Arénában. Pénteken 14 órakor indulnak a mérkőzések. Nyolc négyes csoport mérkőzik, az első két helyezett jut az egyenes kieséses szakaszba. A döntő várhatóan 19:30-kor kezdődik vasárnap. Az ünnepélyes megnyitót szombaton 11:30-kor tartják, ahol Dr. Szabó Tünde sportért felelős államtitkár és Román István kormánymegbízott köszönti a résztvevőket. Ezt követi a parlamenti válogatott és a helyi közéleti személyiségek gálamérkőzése. A feleségeket és gyermekeket külön programok várják, a döntő előtt pedig újabb gálameccsre kerül sor: a Bozsik és a DLA U11-es csapatai mérkőznek meg.

2019-01-23 | Kislány a pokolban

A Nemzetközi Holokauszt Napja alkalmából bemutatásra kerül Nyíregyházán Sárdi Mária: Kislány a pokolban, életrajzi naplójából készült holokauszt monodráma. Az előadás időtartalma 60 perc. 2019 Január. 27-én 16.00 kezdéssel. Helyszín: Nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház, Művész Stúdió. A belépés ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

2019-01-23 | Csontritkulási mozgásprogram

A Mozdulj Nyíregyháza programsorozat keretében minden szerdán 8.00 és 9.00 óra között: Csontritkulási mozgásprogramra várják a Continental Arénában. A mozgás fokozza a csonttermelést, erősíti az izomzatot, ezáltal javítja a testtartást. Megfelelő gyakorlatok végzésével megelőzhető a csontritkulás kialakulása, a gyakorlatok célja a lehető legnagyobb csonttömeg elérése. Mozogjon csontjai egészségéért! A foglalkozásokat a Human Spektrum Bt. gyógytornászai tartják. Vezető: Vámosi Istvánné gyógytornász.

2019-01-23 | Szenior örömtánc

A Mozdulj Nyíregyháza programsorozat keretében minden szerdán 11.00 és 12.00 óra között Szenior örömtánc a Váci Mihály Kulturális Központban. A szenior örömtánc forradalmian új közösségi mozgásforma. A mini koreográfiák alkalmazkodnak az idősödő emberek izom- és ízületrendszeréhez. Segít megelőzni a demenciát, fejleszti az orientációs képességet. Egyedül is lehet menni a programra, hiszen ott mindenki párra talál. Polka, keringő, rumba, szamba és egyéb táncok várják a mozogni vágyókat. A foglalkozásokat tartja: Juhászné Marika és Stéhné Magdika.

2019-01-23 | Szépkorúak sportja

A Mozdulj Nyíregyháza programsorozat keretében minden csütörtök 9.00 és 12.00 óra között Szépkorúak sportjára várják a Városi Stadionba. A Szenior korúaknak (55+) szervezett sportfoglalkozások keretében novembertől májusig teke és jóga, májustól október végéig jóga, teke, asztalitenisz és kocogás várja a regisztrációval rendelkező tagokat. Regisztrációval kapcsolatos információ a 06-30/700-2158-as telefonszámon kapható. A program szervezője: a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.

2019-01-23 | Latin Cardio Fitnesz

Latin Cardio Fitnesz várja a mozogni vágyókat a Mozdulj, Nyíregyháza! programsorozat keretében, június 2-ig szerdánként 18 órától a Zrínyi Ilona Gimnázium tornatermében.

« előző oldal | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | következő oldal »