2024. május 3. péntek, Irma, Tímea nap van. Holnap Flórián, Mónika nap lesz.

Vízilabdázás

Budapesten a Margitszigeten játszottak szombaton az Aqua Sport Egyesület leány vízilabdásai országos bajnoki mérkőzést, országos leány gyerek II korosztályban. A Hajós Alfréd Sportuszoda nyitott 50 méteres medencéjében csaptak össze a nyíregyházi fiatalok a KSI SE, majd a BVSC Zugló leány csapatával. A csoportelső KSI bebizonyította, hogy nem érdemtelenül vezeti a csoportot veretlenül, a lányaink az első két negyedben nagyon jól tartották magukat, viszont a fizikálisan jobb erőt képviselő, és "hosszabb" cserepaddal rendelkező hazai csapat felőrölte erőinket. A második mérkőzésen látszott, hogy a BVSC nagyon szeretne a nyíregyházi vereségéért visszavágni. így is kezdték a meccset, mi sajnos egy kicsit belealudtunk az első negyedbe. Érződött, hogy egymás után játszottuk a két meccset és csak a második negyedre sikerült felpörögni, de akkor már 0:3 volt az állás. Nagyot kűzdöttek a leányok, sokáig szépen tartottuk magunkat, a végén a fáradtság is szerepet játszott abban hogy ilyen különbség alakult ki. Simon Loretta, Habzsánszky Petra, Potor Viktória, Székely Lilla jó játékát emelném ki! - értékelt Urbin Tibor Aqua Se vízilabdaedző.